Engoo'nun Yeni ve Geliştirimiş Çizim Araçları

Engoo'da çevrimiçi öğrenmenin kolay olmadığını biliyoruz. Bu yüzden online İngilizce dersleri için kendi ders odamızı tasarladık. Bugün, en son güncellemelerimizi tanıtmaktan heyecan duyuyoruz: çizim araçlarındaki diğer iyileştirmelerle birlikte metin eklemek için yeni bir araç ekledik.

Engoo'nun Yeni Metin Aracı

Geçmişte, beyaz tahtaya kelimeler yazmak için kalem aracını kullanabilirdiniz. Ancak, kalem aracı çizim için tasarlandığından, bu zor ve yavaştı.

Yeni metin aracımızla, kelimeleri beyaz tahtaya yazabilirsiniz. Sadece "T" simgesini seçin, sayfanın herhangi bir yerinde bir kutu oluşturun ve yazmaya başlayın.

Yeni araç, özellikle resimlerle öğrenirken kullanışlıdır. Örneğin, öğretmeninizden yeni kelime kelimelerini doğrudan resimlerde etiketlemesini isteyebilirsiniz.

Bu araç ayrıca düzeltmeyi kolaylaştırır. Yazdığınız bir şeyin PDF dosyasını yükleyin ve öğretmeniniz metin aracını kullanarak düzeltmeler yapabilir. İşiniz bittiğinde, tüm düzeltmeleri içeren dosyayı indirebilirsiniz.

Beyaz tahtaya metin eklemeye ek olarak, onu hareket ettirebilir, boyutunu değiştirebilir ve döndürebilirsiniz.

  • Metni hareket ettirmek için, yanıp sönen metin imlecinin kaybolması için kutunun dışına bir kez tıklayın. Ardından metne tıklayın ve yeni bir yere sürükleyin.
  • Metnin boyutunu değiştirmek için metin kutusunun alt köşelerinden birine tıklayın ve istediğiniz boyuta sürükleyin.
  • Metni döndürmek için metin kutusunun sol üst köşesine tıklayın ve döndürmek istediğiniz yöne sürükleyin.
  • Ardından, bu değişiklikleri yaptıktan sonra kutuya yazmak için üzerine çift tıklamanız yeterlidir.

Çizim Araçlarımızdaki Diğer İyileştirmeler

Ayrıca mevcut çizim araçlarında düzenlemeyi ve yeniden düzenlemeyi kolaylaştıracak bazı faydalı değişiklikler yaptık.

Geçmişte, bir kez çizdiğiniz bir şeyi değiştiremezdiniz. Örneğin, bir daireyi yanlış yere çizdiyseniz ve onu taşımak isteseydiniz, onu silip tekrar çizmeniz gerekirdi. Bu güncelleme ile artık çizimlerinizi hareket ettirebilir ve boyutunu değiştirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz gibi bir şekil çizdikten sonra etrafında bir kutu beliriyor.

Tıpkı metin aracında olduğu gibi, kutunun farklı bölümlerine tıklayarak her şekli taşıyabilir, döndürebilir veya boyutunu değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla Özellik Çok Yakında

Bu yeni özelliklerin Engoo'daki derslerinizi daha eğlenceli ve üretken hale getirmesini umuyoruz!

Henüz yapmadıysanız, bir hesap açın ve profesyonel online eğitmenlerimizle bire bir İngilizce dersleri almaya başlayın. Özel günlere özel oda özelliklerimizi kaçırmamak için düzenli olarak ders aldığınızdan emin olun!