İŞ İÇİN ENGOO | No.1 Marka Engoo ile İşletmeler için Dersler

İş için Engoo

Dünya Standartlarında İngilizce Eğitimi

Küresel potansiyelinizi açığa çıkarın.

İş için Engooİş için Engoo

Neden Engoo?

Engoo, zengin içerikli materyalleri ve nitelikli eğitmenleriyle yüksek kalitede İngilizce dersleri vermektedir. Platformumuzu ofiste, evde veya internet bağlantısı olan herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

Pratik İngilizce

Çalışanlarınız ilgili endüstri deneyimine sahip İngilizce eğitmenlerine erişecek ve Günlük Haberler ile İş İngilizcesi de dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsayan 7000'den fazla orijinal ders materyalinden öğrenecektir.

Özel Eğitim

1'e 1 derslerimiz, çalışanlarınızın bireysel ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için kişiselleştirilmiş oturumları garanti eder.

Kolaylık

Platformumuza anında erişim için dilediğiniz bir cihazı kullanın. Amaca yönelik olarak oluşturulan platformumuz akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiştir. Engoo eğitmenleri yılın 365 günü 7/24 hizmet vermektedir.

EKİBİNİZİN İLERLEMESİNİ TAKİP EDİN

Çalışanlarınızın gelişimini yönetmek ve öğrenme deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için İK ekibinizle birlikte çalışacağız.

desteği

İKdesteği

Kurumunuzun kayıttan itibaren desteklenmesi için belirlenmiş bir hesap temsilcisi atanır.

raporu

Katılımraporu

Çalışanlarınızın devamsızlık ve öğrenim sürelerinin aylık kayıtları sağlanacaktır.

geri bildirimi

Eğitmengeri bildirimi

Her dersin tamamlanmasından sonra, çalışanlarınız eğitmenlerinden geri bildirim alacaktır.

Getirisi

YatırımGetirisi

Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli İngilizce dersleri mükemmel bir yatırım getirisi sağlayacaktır. Engoo, çalışanlarınızın potansiyelini büyüterek sizi daha cazip bir işveren haline getirir.

ENGOO DÜNYA ÇAPINDA 100'DEN FAZLA İŞLETMENİN TERCİHİDİR.

oren

Engoo'ya Katıl

Daha fazla bilgi için bize ulaşın