TESTIMONIALS | Engoo Online English

Namık
NamıkEğitim UzmanıTürkiye

Olmazsa Olmaz Yöntemlerden Biri

İngilizce eğitiminde kullanılması olmazsa olmaz yöntemlerden biri olduğu tartışma götürmez. Devamlılık olursa ve her işte olduğu gibi kişi kendisi de çabalarsa güzel bir öğrenme havuzu. Teşekkürler Engoo Türkiye!

Özen
ÖzenHostesTürkiye

Yıllardır aradığım sisteme sonunda kavuştum!

Native speaker öğretmenlerden istediğiniz günde, istediğiniz saatte, herhangi bir kurs merkezine gitmeden evinizde oturarak ve uygun fiyata dil eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle aradığınız yer! "Acaba nasıl bir eğitimi var?" diye merak ediyorsanız da siteye üye olan herkese 2 adet deneme dersi hediye ediyorlar. Yıllardır aradığım sisteme ve speaking dersine sonunda kavuştum. Teşekkürler Engoo Türkiye!

Sefa
SefaYazılım DanışmanıTürkiye

2-3 Ay İçinde İlerleme Kaydettiğinizi Anlayacaksınız!

Müşteri Hizmetleri çok ilgili. Türkiye'de alışık olmadığımız şekilde ilgililer. Yaklaşık 3 aydır sistemdeyim. Ücretsiz ders folyöleri çok başarılı. Hocalar cana yakın. 2-3 ay içinde ilerleme kaydettiğinizi anlayacaksınız.

Çiğdem
ÇiğdemDoktorTürkiye

Engoo Gerçekten Verimli

Daha önceden de online İngilizce programlarına katılmıştım ama çok verim alamamıştım. Engoo gerçekten verimli bir İngilizce programı, özellikle konuşma açısından. Artık İngilizce konuşurken daha rahat ifade edebiliyorum kendimi, dinlerken de daha rahat anlayabiliyorum.

Khairul Rustam
Khairul RustamKafe MüdürüRusya

Engoo ile çalışmaya karar verdim

Engoo ile çalışmak hem çok pratik hem de oldukça uygun fiyatlı. En pratik yanı ise dilediğiniz zaman ders alabilmeniz ve kaliteli ders materyalleri.

AlexandraSınıf ÖğretmeniRusya

Engoo benim ilk online ders deneyimimdi

Dilediğiniz öğretmeni seçerek, kendi programınızı oluşturabilmeniz mümkün. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum!

Leonardo
LeonardoMüzisyenİtalya

Esnek, kaliteli ders içeriği, inanılmaz ötesi fiyatlar!

Engoo'da her şey pratiklik ve esneklik üzerine kurulu. Buna ek olarak 7 gün ve 24 ders alabilme özgürlüğü var ki bu muazzam bir şey. Engoo'yu konuşmadaki akıcılığımı geliştirmek için kullanıyorum. Engoo ile günde sadece 25 dakikanızı ayırarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Mutlaka denemeli ve görmelisiniz!

Catherine
CatherineSerbest Meslekİtalya

İngilizcem çok gelişti

Engoo sayesinde İngilizcemi sürekli belirli bir seviyede tutabiliyorum. Sistemin esnekliği, sadeliği ve öğrenci dostu olması da diğer güçlü yanları. Artık İngilizce konuşurken kendime güvenim maksimum seviyede ve konuşmaktan fazlasıyla keyif alıyorum. Teşekkürler Engoo!

Bilge
BilgeÖğretmenTürkiye

Ücretsiz 2 Deneme Dersini Deneyebilirsiniz!

Her gün 25 dakika bireysel ders için ayda sadece böyle bir ücret ödeyeceğimi duyduğumda buna ek olarak beni şaşırtan bir diğer konu da Engoo'nun Türkiye temsilciliğini aradığımda gösterilen ilgi ve bitmek bilmeyen sorularıma verilen tatmin edici yanıtlar oldu. Bu hizmeti almadan önce tekniğin size uygunluğunu ölçmeniz için, seçmekte özgür olduğunuz, dersi yönetmede oldukça başarılı ve hoşsohbet öğretmenlerle toplam 50 dakikalık iki hediye ders alıyorsunuz. Bu derslerden sonra Engoo'dan vazgeçemeyeceksiniz, inanın...

Mahmut
MahmutChemical EngineerTürkiye

Engoo, İş İngilizcesi tereddütlerimden kurtulmama yardımcı oldu.

Daha önce İngilizce hazırlık ve İngilizce mühendislik öğrenimi gördüm fakat konuşma pratiğimi bu eğitimlerin hiçbiri geliştiremedi. Sadece 15 gündür Engoo derslerini alıyorum ve daha şimdiden rahat konuştuğumu hissediyorum. Teşekkür ederim!

Angel Lopezİspanya

Engoo'yu herkese tavsiye ediyorum!

Engoo'yu uluslararası başarısı, fiyat politikası, profesyonelliği ve her şeyden önce eğlenceli ders modelinden dolayı herkese tavsiye ediyorum. Sadece üç ayda, inanılmaz bir ilerleme!

Jorge Madridİspanya

Farklı ülkelerden binlerce öğretmen

Skype aracılığıyla ders almak için araştırma yaparken Engoo ile tanıştım. Çalıştığım için, bana göre en büyük avntaj ders saatlerini dilediğim gibi seçebilme özgürlüğünün olmasıydı. Özellikle Filipinli ve Sırp öğretmenlerden oldukça memnunum. Oldukça arkadaş canlısı ve bilgililer. Buna ek olarak aksanları da kusursuz denecek kadar iyi. Engoo'yu tanıdığım, tanımadığım herkese tavsiye diyorum! Bu fırsat için herkese teşekkür ediyorum.

Simone EvangelistaBelirtilmemişBrezilya

Engoo, zamanı olamayanların yeni çözümü!

İngilizce Grammer'imi geliştirmek için Engoo'dan ders almaya başladım. Günün 24 saati Native öğretmen bulabiliyorum. Pek çok farklı online ve offline okul denedim ama hiçbiriyle başarılı olamadım. Engoo inanılmaz derecede pratik ve uygun fiyatlı! Haftanın 7 günü her gün 50 dakika ders alıyorum. Üstelik bilgisayar başında olmanıza da gerek yok, bazı günler cep telefonumun 4G bağlantısını kullanarak, yürüyüşlerde derslerimi alıyorum. Yoğun olan herkese Engoo'yu kesinlikle tavsiye ederim. Fakat en önemlisi, hızlı öğrenmek isteyen ve zamanını, parasını boşa harcamaktan bıkmış olanlara daha da çok tavsiye ederim!

Hector Martinez Meksika

100% tavsiye edilir!

Engoo ile kendi ders programımı kendim oluşturabiliyorum. Ayrıca çok çeşitli eğitmenler mevcut ve her biri birbirinden kibar ve profesyonel. Dersler ise çok pratik - %100 tavsiye ederim!

GilbertoMeksika

Engoo ile tanıştığım için çok mutluyum

Engoo'nun sana ve yaşam tarzına uygun dersler sunmasını seviyorum, bu yüzden İngilizce öğrenmemek için hiçbir mazeretin kalmıyor. Her bir eğitmen sizi cesaretlendiriyor ve ilerlemenizi önemsiyor. Telaffuzumun bu kadar hızlı geliştiğine inanamıyorum!

Rafael GuerreiroSatış MüdürüBrezilya

Sadece birkaç ayda gelişmeyi hissedebiliyorum!

Engoo'dan ders almaya başlayalı sadece birkaç ay oldu fakat yabancılarla rahatlıkla konuşabilmeye başladım. Ders saatimi ve öğretmenimi dilediğim gibi seçebiliyorum ve diğer hiç bir programımı aksatmadan İngilizce çalışabiliyorum. Kensilikle tavsiye ediyorum!