Hangi Engoo Ders Materyalleri Size Uygun?

Engoo, her seviyeden öğrencinin İngilizcesini geliştirmesine yardımcı olacak binlerce ücretsiz ders materyaline sahiptir. Bunlara iş İngilizcesi, sınava hazırlık, kelime bilgisi, konuşma ve daha fazlası üzerine dersler dahildir.

Bu gönderi, aşağıdakilere dayalı olarak Engoo malzemelerinin nasıl seçileceğini açıklayacaktır:

Seviyen

Engoo, 10 farklı seviyede ders materyaline sahiptir. Her seviyedeki dersleri bulmak için Materyaller sayfasındaki bu kaydırıcıyı kullanın.

Global Seviye Kılavuzumuz, her seviyenin ne anlama geldiğini açıklar ve kılavuzun sağ tarafında, seviyenizi belirlemek için TOEIC, TOEFL ve IELTS gibi sınavlardaki puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Konuşma Dersleri

Konuşma kategorimizde 1'den 7'ye kadar olan dersler vardır ve bu da onu çoğu öğrenci için harika bir başlangıç noktası yapar.

Her ders, temel bir konuşma becerisine veya konusuna odaklanır ve gerçek konuşmalara uygulayabileceğiniz faydalı kelimeler ve ifadeler sunar. İşte size fikir verecek bazı dersler:

Çocuklar için İngilizce

Küçük öğrenciler Çocuklar için İngilizce ile başlayabilir. Eğlenceli şarkılar ve oyunlar aracılığıyla alfabeyi, temel kelimeleri ve basit cümleleri öğrenecekler.

İşte size çocuk derslerimiz hakkında fikir verecek bazı dersler:

İlgi Alanların

Beğendiğiniz materyallerle öğrenmek daha hızlı gelişmenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden seviyenizi belirledikten sonra ilginizi çeken dersleri seçtiğinizden emin olun.

Engoo Daily News

En popüler materyalimiz olan Engoo Daily News'de kesinlikle beğeneceğiniz bir şey bulacaksınız. Sanat ve eğlenceden bilim ve teknolojiye ve daha fazlasına kadar her türlü konuda her gün yeni dersler yayınlıyoruz.

Öğretmen ve gazetecilerden oluşan ekibimiz İngilizce'nin basit ama özgün olmasını sağlar, bu nedenle makalelerin çok zor olması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, siz ve öğretmeniniz arasında sohbeti canlandırmak için birçok konuşma sorusu ekliyoruz. Böylece ilginizi çeken konular hakkında daha fazla şey öğrenirken doğal olarak İngilizce konuşma becerilerinizi de geliştireceksiniz.

Engoo Daily News'in tadına bakmak için, arama çubuğunda en sevdiğiniz konuyu aramayı deneyin!

Seyahat & Kültür

Seyahat severler Seyahat & Kültür kategorimizi çok sevecek. Bu kategorideki dersler, seyahat ederken kullanabileceğiniz pratik dili öğretir. Ayrıca popüler tatil yerleri, dünya çapındaki kültürler ve İngilizce konuşulan farklı ülkelerden günlük dil ve argo kullanımı hakkında dersler bulunmakta.

Bir denemek için bu derslere göz atın:

Sağlık & Yaşam

Egzersiz yapmayı ve sağlıklı kalmayı seviyorsanız, Sağlık &Yaşam kategorisine göz atın. Yararlı ifadeler öğrenecek ve sağlıkla ilgili popüler konular hakkında konuşabileceksiniz. Ayrıca İngilizce tıbbi yardım almayı öğreten dersler de bulunmakta.

Başlamak için, işte bu kategoriden bazı dersler:

Hedeflerin

Ayrıca her türlü hedefi olan öğrenciler için farklı materyallerimiz var.

İş İngilizcesi

Amacınız iş İngilizcenizi geliştirmekse İş materyallerimizi deneyin. E-posta yazmayı, müzakere etmeyi, toplantı düzenlemeyi ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Size bir fikir vermesi için, işte bu kategoriden bazı dersler:

Sınav Hazırlığı

Amacınız standart bir sınavı geçmekse IELTS, TOEFL ve TOEIC materyallerimize göz atın. Bu materyaller, sizi sınavların konuşma bölümlerine hazırlamak için birçok alıştırma ve ipucu içerir.

Özellikle, IELTS materyallerimiz, yirmi yıllık İngilizce öğretimi deneyimine sahip bir IELTS sınav görevlisi ve üniversite profesörü tarafından yapılmıştır. Her dersteki alıştırmalar, sınava girenlerin değerlendirildiği dört beceriyi (telaffuz, akıcılık, kelime bilgisi ve dilbilgisi) hedefler ve konuşma testinde kullanabilecekleri faydalı ifadeleri sunar.

Bir fikir edinmek için bu IELTS derslerine göz atın:

Unutmayın, bu dersleri sınava hazırlık tecrübesi olan, hatta bu sınavlara bizzat girmiş eğitmenlerle birlikte alabilirsiniz! Öğretmen arama çubuğunda "IELTS", "TOEFL" veya "TOEIC" kelimesini aramanız yeterlidir.

Gramer

İngilizce gramerini geliştirmek isteyen öğrenciler Gramer derslerimize göz atabilirler. Dilbilgisi kavramlarını basit yollarla açıklıyoruz ve birçok örnek sunuyoruz. Ayrıca, yalnızca ana dili İngilizce olan kişilerin gerçekten kullandığı grameri öğretiyoruz.

Gramer materyallerimiz hakkında fikir edinmek için bu derslere göz atın:

Resimleri Tanımlamak

Rahatlatıcı bir şekilde kelime haznesi geliştirmek isteyen öğrenciler Resimleri Tanımlama derslerimize göz atabilir. Her ders, onları tanımlamak için kullanabileceğiniz bazı yararlı kelimelerle birlikte üç fotoğraf içerir.

Bir fikir edinmek için bu derslere göz atın:

Derslerimizi Bir Deneyin!

Günün sonunda, hangi materyalleri kullanmanız gerektiğini bilmenin en iyi yolu, onları bir eğitmenle denemektir. Öyleyse, henüz yapmadıysanız, Engoo'ya katılın!